2000 yılında kurulan Lina LTD, başarılı geçmişiyle?sektörün önde gelen firmaları arasında yer almakta ve ürün çeşitlerimizi, kalitemizi sürekli arttırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Uzman kadromuzla, ve kaliteli ürün anlayışımızla sizlere hizmet etmekteyiz.

Uzun yıllardan beri sektörde  olan firmamız bilgi, birikim ve deneyimlerini linaltd.com aracılığı ile bütün Türkiyedeki müşterilerine ulaştırmaktadır.  Amacımız Online alışverişi geliştirip hizmet anlayışında fark yaratmakla beraber üyelerimize en iyi, en kaliteli ürünü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde sunmaktır.

İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi üretim ve hizmet  için kaliteli malzeme kullanılmasını benimseyerek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm deneyimli personelimizle birlikte vermeyi ilke edinerek hareket etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük, sorumluluk, yaratıcılık, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri ile siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Misyonumuz

www.linaltd.com olarak misyonumuz sektörümüzde insanların güvenliğini, kullanıcılara yüksek kalite sağlamak, en yeni ürünlerin temini ilemüşterilerin sağlığı için çalışmaktır.

Vizyonumuz

www.linaltd.com olarak vizyonumuz uluslararası standartlara uygun hizmet ve üretim kalitesine öncülük ederek sektörün lider kuruluşu olmaktır.